HAKKIMIZDA

BCÇ Elektronik Aydınlatma Sanayi ve Ticaret A.Ş, Aydınlatma malzemeleri sektöründe 2018 yılında faaliyetlerine başlayan ve sektöründe birçok yeniliğe imza atma başarısı gösteren tamamen yerli sermayeli bir oluşumdur.  Aydınlatma  malzemeleri sektöründe pazarın önde gelen firmalarından birisi olan BCÇ Elektronik A.Ş, ihracat  olarak dünyanın 20’yi aşkın ülkesine, modern teknolojiyi  kullanarak ürettiği ürünleri ihraç etmektedir. Belirlediği stratejik planlar doğrultusunda gerek Türkiye pazarında, gerekse yurtdışı pazarlarında istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Uluslararası platformda kabul edilen TS-EN ISO 9001:2015 kalite belgesi, TSE belgeleri,  TSE-HYB hizmet yeterlilik belgesi, CE belgesi ve yerli üretim belgeleri ile  kalitesini bir kez daha ispat etmiştir.

7 bin m2 üretim, 6 bin m2 depo olmak üzere toplamda 13 bin m2 alana kurulu  tesislerinde ürünlerini, dünya standartlarında ve otomasyona dayalı modern teknoloji makine bandında üreten BCÇ Elektronik A.Ş’in ürün yelpazesin de; Hareket sensör sistemleri, sensörlü tavan armatürleri, led paneller, slim projektörler, ampüller, bant armatürler, şerit ledler, ray spotlar, slim led trafolar, bahçe armatürleri, tij duy takımları, ledli çıkış yönlendirme tabelaları, sıva altı spotlar, panel ledler, masa lambaları, ankastre aydınlatma, aspiratörler, makaralar, sigorta kutuları, kablo kanalları, elektrik aksesuarları ve led aydınlatma v.b ürünleri bulunmaktadır.

Bafra Aydinlatma Uretim (11)

2021 yılında BAFRA LİGHTİNG Markasıyla Türkiye Pazarında yer almaya başlamıştır.Kalite kontrol konusunda ülkenin gelişmiş stantlarından birine sahip olan BCÇ Elektronik A.Ş ürünlerinin kalite testlerini kendi bünyesinde yapmaktadır.

2019’lu yılların başından bu yana yurtdışı pazarında izlediği başarılı satış ve pazarlama politikaları sayesinde ihracat yaptığı ülkelerin birçoğunda kalite, fiyat ve satış sonrası servisi ile tercih edilen bir firma olan BCÇ Elektronik A.Ş, bugün 20’yi aşan ülke sayısının yanında portföyünü farklı kıtalarda farklı ülkeler ile daha da genişletmeyi hedeflemektedir.

Türkiye pazarı ve yurtdışı pazarlarda hedeflediği büyüme rakamlarının da üzerine çıkmayı başaran BCÇ Elektronik A.Ş’nin ana hedefi iş ortaklarına ve son kullanıcılarına en iyi kalite ve fiyatı sunabildiği bir ürün stoğu ile istikrarlı ve sağlıklı bir büyüme gerçekleştirmektir.

Toplam 500 kisilik istihdam rakamı ile istikrarlı bir büyüme sürdüren BCÇ Elektronik A.Ş, çalışanların eğitimi ve verimliliğin arttırılması konusunda da yaptığı çalışmalarla dikkat çekmektedir.. Konusunda uzman mühendis ve teknik ekip kadrosu ile Ar-Ge faaliyetlerine aralıksız devam eden BCÇ Elektronik A.Ş yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kalitesini tüketici beklentilerini üst seviyelere taşıyacak şekilde çalışmalarına her yıl arttırarak devam etmektedir.

BAFRA LİGHTİNG markası ile Türkiye pazarına adım atarak en iyi kalite ve uygun fiyat vizyonu ile tüketicilere en iyi şekilde ulaşmayı hedeflemektedir.

BAFRA LİGHTİNG markası BCÇ Elektronik A.Ş kuruluşudur.

                                                      Işığın doğduğu yer…